- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- 79L09 , TO92, Stabilizátor napětí, lineární, nenastavitelný -9V/0.1A
79L09 , TO92, Stabilizátor napětí, lineární, nenastavitelný -9V/0.1A
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
79L09 , TO92, Stabilizátor napětí, lineární, nenastavitelný -9V/0.1ASkladem 10 ks15 Kč/ ks12,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
79L09 , TO92, Stabilizátor napětí, lineární, nenastavitelný -9V/0.1A
Datasheet: ---
79L09 , TO92, Stabilizátor napětí, lineární, nenastavitelný -9V/0.1A
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Druh stabilizátoru napětí: | Lineární, nenastavitelný, záporný |
| Výstupní napětí: | -9 V |
| Výstupní proud: | 0.1 A |
| Úbytek napětí: | 1.4 V |
| Pracovní napětí: | --- |
| Pouzdro: | TO92 |
| Montáž: | THT |
Zboží zařazeno v kategoriích





