- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Akumulátor 18650 LiIon 3.6 V / 3000 mAh Samsung 15A komerční
Akumulátor 18650 LiIon 3.6 V / 3000 mAh Samsung 15A komerční
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Akumulátor 18650 LiIon 3.6 V / 3000 mAh Samsung 15A komerčníNení skladem239 Kč/ ks197,52 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulátor 18650 LiIon 3.6 V / 3000 mAh Samsung 15A komerční
Parametry:
| Výrobce: | Samsung |
| Označení: | INR18650-30Q |
| Napětí: | 3.6 V |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Rozměry: | Ø18.3 x 66,6 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Kontakty: | Komerční provedení se zvýšeným + pólem |
| Max. vybíjecí proud: | 15A |
Parametry
Výběr Akumulátor / BaterieAkumulátor
Kapacita akumulátoru2500 mAh
Napětí akumulátoru3,6 V
Typ akumulátoruLi-Ion
Zboží zařazeno v kategoriích





