- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Akumulátory
- Jednotlivé
- Pb
- Akumulátor olověný 6V/12Ah POWER ACCU
Akumulátor olověný 6V/12Ah POWER ACCU
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Akumulátor olověný 6V/12Ah POWER ACCUSkladem 4 ks298 Kč/ ks246,28 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
6V/12Ah - POWER ACCU - Bezúdržbový olověný akumulátor 6V / 12 Ah, rozměry 151 x 50 x 94mm, max I dobíj.=3.6A, max I vybíj.=180A(5s), váha:1.66kg, konektor T1 - pro faston 4.8mm
| Nominální napětí | 6 V |
| Kapacita ( 20 h, 25 °C ) | 12 Ah |
| Rozměry | 151 × 50 × 94 × 100 mm ( délka × šířka × výška × výška včetně kontaktů ) |
| Váha | 1.66 kg |
| Vnitřní odpor ( plné nabití, 25 °C ) | 11 mΩ |
| Kapacita ( 20 h ) | 102% ( 40 °C ), 100% ( 25 °C ), 85% ( 0 °C ), 65% ( -15 °C ) |
| Zbytková kapacita při samovybíjení ( 25 °C ) | 91% ( 3 měsíce ), 82% ( 6 měsíců ), 65% ( 12 měsíců ) |
| Provozní podmínky | -15 °C až 50 °C |
| Plovoucí nabíjecí napětí ( 25 °C ) | 6.8 ˜ 6.9 V |
| Cyklické nabíjecí napětí ( 25 °C ) | 7.25 ˜ 7.45 V |
| Maximální nabíjecí proud | 3.6 A |
| Typ konektorů | T1 - pro faston 4.8mm |
| Materiál konektorů | měď |
| Maximální vybíjecí proud | 180 A ( 5 sek. ) |
Parametry
Výběr Akumulátor / BaterieAkumulátor
Kapacita akumulátoru12Ah
Napětí akumulátoru6V
Typ akumulátoruPb
Vývody / montáž akumulátoruFaston 4.8mm
Zboží zařazeno v kategoriích





