- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Automobilové relé AM3-12CF
Automobilové relé AM3-12CF
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Automobilové relé AM3-12CFSkladem 6 ks95 Kč/ ks78,51 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Automobilové relé 12V DC, 1x přepínací kontakt 80A (60A / 14V DC), 28x28x25mm, s třmínkem, vývody Faston
Datasheet: AM3_series
Automobilové relé 12V DC, 1x přepínací kontakt 80A (60A / 14V DC), 28x28x25mm, s třmínkem, vývody Faston 6,3x0,8mm a 9,5x1,2mm
Parametry:
| Výrobce / označení | RAYEX ELECTRONICS / AM3-12CF |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x přepínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 12V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 60A / 14V DC |
| Odpor cívky: | --- |
| Proud cívky: | 167 mA |
| Rozměry: | 28 x 28 x 25 mm |
Parametry
VýrobceRAYEX ELECTRONICS
Zatížitelnost kontaktů I max60A
Zatížitelnost kontaktů U max14V DC
Jmenovité napětí cívky12V DC
Konfigurace kontaktů1x přepínací
Typ reléAutomobilové
Zboží zařazeno v kategoriích





