- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Automobilové relé NVF4-2
Automobilové relé NVF4-2
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Automobilové relé NVF4-2Skladem 8 ks55 Kč/ ks45,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Automobilové relé 12V DC, 1x přepínací kontakt 40A / 12V DC, 28x28x25mm s třmínkem
Datasheet: l608
Automobilové relé 12V DC, 1x přepínací kontakt 40A / 12V DC, 28x28x25mm s třmínkem, kontakt typu 1C (1× přepínací)
Parametry:
| Výrobce / označení | --- / NVF4-2 |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x přepínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 12V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 40A / 12V DC |
| Odpor cívky: | --- |
| Proud cívky: | --- |
| Rozměry: | 28 x 28 x 25mm |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max40A
Zatížitelnost kontaktů U max12V DC
Jmenovité napětí cívky12V DC
Konfigurace kontaktů1x přepínací
Typ reléAutomobilové
Zboží zařazeno v kategoriích






