- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- BC516 Tranzistor PNP Darlington THT
BC516 Tranzistor PNP Darlington THT
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
BC516 Tranzistor PNP Darlington THTSkladem 5 ks3 Kč/ ks2,48 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BC516 Tranzistor PNP Darlington THT pouzdro TO92,
PNP / bipolární / 30V / 1A / 625 mW
Datasheet: BC516
BC516 Bipolární tranzistor PNP Darlington 50V / 0,8A / 625mW, THT provedení, pouzdro TO92
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | PNP |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 30 V |
| Proud kolektoru: | 1 A |
| Výkonová ztráta: | 625 mW |
| Pouzdro: | TO92 |
| Kmitočet: | 200 MHz |
| Montáž: | THT |
Parametry
MontážTHT
Napětí kolektor-emitor30V
PouzdroTO92
Proud kolektoru1A
Typ tranzistoruPNP
Zboží zařazeno v kategoriích





