- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- BC817-40 Tranzistor NPN SMD
BC817-40 Tranzistor NPN SMD
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
BC817-40 Tranzistor NPN SMDSkladem > 10 ks1 Kč/ ks0,83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BC817-40 Tranzistor NPN SMD pouzdro SOT23,
NPN / bipolární / 45 V / 0,5 A / 250 mW
Datasheet: 10651
BC817-40 Bipolární tranzistor NPN 45V / 0,5A / 250mW, SMD provedení, pouzdro SOT23,
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | NPN |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 45 V |
| Proud kolektoru: | 0,5 A |
| Výkonová ztráta: | 250 mW |
| Pouzdro: | SOT23 |
| Kmitočet: | 100 MHz |
| Montáž: | SMD |
Parametry
MontážSMD
Napětí kolektor-emitor45V
PouzdroSOT23
Proud kolektoru0,5A
Typ tranzistoruNPN
Zboží zařazeno v kategoriích





