- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- BC869 Tranzistor PNP SMD
BC869 Tranzistor PNP SMD
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
BC869 Tranzistor PNP SMDSkladem 3 ks7 Kč/ ks5,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BC869 Tranzistor PNP SMD pouzdro SOT89,
PNP / bipolární / 20V / 2A / 950mW
Datasheet: 42358
BC869 Bipolární tranzistor PNP 20V / 2A / 950mW, SMD provedení, pouzdro SOT89,
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | PNP |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 20 V |
| Proud kolektoru: | 2 A |
| Výkonová ztráta: | 950 mW |
| Pouzdro: | SOT89 |
| Kmitočet: | 170 MHz |
| Montáž: | SMD |
Parametry
MontážSMD
Napětí kolektor-emitor20V
PouzdroSOT89
Proud kolektoru2A
Typ tranzistoruPNP
Zboží zařazeno v kategoriích





