- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- BD441 Tranzistor NPN THT
BD441 Tranzistor NPN THT
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
BD441 Tranzistor NPN THTNení skladem10 Kč/ ks8,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BD441 Tranzistor NPN THT pouzdro TO126,
NPN / bipolární / 80V / 4A / 36 W
Datasheet:
BD441 Bipolární tranzistor NPN 80V / 4A / 36W, THT provedení, pouzdro TO126
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | NPN |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 80 V |
| Proud kolektoru: | 4 A |
| Výkonová ztráta: | 36 W |
| Pouzdro: | TO126 |
| Kmitočet: | 3 MHz |
| Montáž: | THT |
Parametry
MontážTHT
Napětí kolektor-emitor80V
PouzdroTO126
Proud kolektoru4A
Typ tranzistoruNPN
Zboží zařazeno v kategoriích





