- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- BFR93A Tranzistor NPN SMD
BFR93A Tranzistor NPN SMD
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
BFR93A Tranzistor NPN SMDSkladem > 10 ks7 Kč/ ks5,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BFR93A Tranzistor NPN SMD pouzdro SOT23,
NPN / bipolární / 20V / 90mA / 300mW
Datasheet: 4152
BFR93A Bipolární RF tranzistor NPN 20V / 90mA / 300mW, SMD provedení, pouzdro SOT23,
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | NPN |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 20 V |
| Proud kolektoru: | 90 mA |
| Výkonová ztráta: | 300 mW |
| Pouzdro: | SOT23 |
| Kmitočet: | 6,0 GHz |
| Montáž: | SMD |
Parametry
MontážSMD
Napětí kolektor-emitor20V
PouzdroSOT23
Proud kolektoru90mA
Typ tranzistoruNPN
Zboží zařazeno v kategoriích





