- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- BS170 Tranzistor N-MOSFET THT
BS170 Tranzistor N-MOSFET THT
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
BS170 Tranzistor N-MOSFET THTSkladem 7.5 ks7 Kč/ ks5,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BS170 Tranzistor N-MOSFET THT pouzdro TO92,
NPN / unipolární / 60V / 0,5A / 0,83W
Datasheet:
BS170 Unipolární tranzistor N-MOSFET 60V / 0,5A / 0,83W, THT provedení, pouzdro TO92
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | NPN |
| Polarizace: | unipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 60 V |
| Proud kolektoru: | 0,5 A |
| Výkonová ztráta: | 0,83 W |
| Pouzdro: | TO92 |
| Kmitočet: | |
| Montáž: | THT |
Parametry
MontážTHT
Napětí kolektor-emitor60V
PouzdroTO92
Proud kolektoru0,5A
Typ tranzistoruNPN
Zboží zařazeno v kategoriích





