- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie CR-1/3N 3V lithiová Duracell
Baterie CR-1/3N 3V lithiová Duracell
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie CR-1/3N 3V lithiová DuracellSkladem 4 ks108 Kč/ ks89,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie CR-1/3N 3V lithiová Duracell,
průměr 11,6 x 10,8 mm
Popis produktu:
Baterie CR-1/3N 3V lithiová Duracell,
Alternativní značení: 2L76
Parametry:
| Výrobce: | Duracell |
| Napětí: | 3 V |
| Označení: | CR-1/3N |
| Označení IEC: | --- |
| Elektrochemický systém: | Lithium |
| Kapacita: | 160 mAh |
| Rozměry: | průměr 11,6 mm, výška 10,8 mm |
| Hmotnost: | --- |
Parametry
Napětí baterie3V
Velikost baterie1/3N
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





