- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie CR123A lithiová 3V Panasonic Photo Power
Baterie CR123A lithiová 3V Panasonic Photo Power
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie CR123A lithiová 3V Panasonic Photo PowerSkladem 2 ks55 Kč/ ks45,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie CR123A lithiová 3V Panasonic Photo Power,
16,9 x 34,5 mm
Popis produktu:
Baterie CR123A lithiová 3V Panasonic Photo Power, 16,9 x 34,5 mm
Parametry:
| Výrobce: | Panasonic |
| Napětí: | 3 V |
| Označení: | CR123A |
| Označení IEC: | CR17345 |
| Elektrochemický systém: | Lithium |
| Kapacita: | 1400 mAh |
| Rozměry: | průměr 16,9 mm, výška 34,5 mm |
| Hmotnost: | 17 g |
Parametry
Napětí baterie3V
Velikost baterieCR123A
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





