- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie LS14500 lithiová 3,6V SAFT vývody DPS 1x1
Baterie LS14500 lithiová 3,6V SAFT vývody DPS 1x1
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie LS14500 lithiová 3,6V SAFT vývody DPS 1x1Není skladem239 Kč/ ks197,52 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie LS14500 lithiová 3,6V SAFT vývody DPS 1x1, 2 pin
14,5 x 50 mm, AA
Datasheet: 41032
Popis produktu:
Baterie LS14500 lithiová 3,6V SAFT vývody DPS 1x1, 2 pin, 14,5 x 50 mm, AA
Parametry:
| Výrobce: | SAFT |
| Napětí: | 3,6 V |
| Označení: | LS14500 |
| Označení IEC: | --- |
| Elektrochemický systém: | Lithium |
| Kapacita: | 2600 mAh |
| Rozměry: | průměr 14,5 mm, výška 50 mm |
| Hmotnost: | 20 g |
Parametry
Napětí baterie3,6V
Velikost baterie14500
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





