- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie V625U / LR9 1,5V alkalická VARTA
Baterie V625U / LR9 1,5V alkalická VARTA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie V625U / LR9 1,5V alkalická VARTASkladem 5 ks29 Kč/ ks23,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie V625U / LR9 1,5V alkalická VARTA
Popis produktu:
Baterie V625U / LR9 1,5V alkalická VARTA
Parametry:
| Výrobce: | VARTA |
| Napětí: | 1,5 V |
| Označení: | V625U |
| Označení IEC: | LR9 |
| Elektrochemický systém: | Alkalic-Mangan |
| Kapacita: | 200 mAh |
| Rozměry: | průměr 15,5 mm, výška 6,2 mm |
| Hmotnost: | 3,3 g |
Parametry
Napětí baterie1,5V
Velikost baterieV625 / LR9
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





