- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie hodinková AG4 (1,5V) alkalická GP
Baterie hodinková AG4 (1,5V) alkalická GP
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie hodinková AG4 (1,5V) alkalická GPSkladem 6 ks13 Kč/ ks10,74 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie hodinková AG4 (1,5V) alkalická GP
Popis produktu:
Baterie hodinková AG4 (1,5V) alkalická GP
Alternativní značení: 377 / SR626SW / SR66 / SR626 / SB-AW / 280-39 / BA / V377 / D377 / 606 / S626E / GP377 / AG4 / AG-4 / 377 / L626 / SG4 / LR626 / LR66 / SR628SW / E377 / E377CA / LR626SW / 377A / SR262SW / 377X / 377S / SR632SW / GP177 / SR6265W / 377/376 / E377A / SR66SW / SR625SW / 377BA / CR626SW
Parametry:
| Výrobce: | GP |
| Napětí: | 1,5 V |
| Označení: | AG4 |
| Označení IEC: | --- |
| Elektrochemický systém: | Alkalická |
| Kapacita: | 42 mAh |
| Rozměry: | průměr 6,8 mm, výška 2,6 mm |
| Hmotnost: | --- g |
Parametry
Napětí baterie1,5V
Velikost baterieAG4
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





