- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie hodinková V377 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Baterie hodinková V377 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie hodinková V377 (1,55V) stříbro-oxidová VARTASkladem 4 ks26 Kč/ ks21,49 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie hodinková V377 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Popis produktu:
Baterie hodinková V377 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Alternativní značení: SR626SW / SR66 / SR626 / V377 / D377 / 606 / BA / 280-39 / SB-AW / RW329 / R377/37 / G4 / GP77 / 1176SO / S32 / SG4 / S626E / L626 / LR626 / LR66 / E377 / E377CA / LR626SW / 377A / 377X / 377S / E377A / 377BA / CR626SW
Parametry:
| Výrobce: | VARTA |
| Napětí: | 1,55 V |
| Označení: | V377 |
| Označení IEC: | SR66 |
| Elektrochemický systém: | Primární stříbro |
| Kapacita: | 24 mAh |
| Rozměry: | průměr 6,8 mm, výška 2,6 mm |
| Hmotnost: | 0,39 g |
Parametry
Napětí baterie1,55V
Velikost baterieAG4
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





