- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie hodinková V379 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Baterie hodinková V379 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie hodinková V379 (1,55V) stříbro-oxidová VARTASkladem 5 ks33 Kč/ ks27,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie hodinková V379 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Popis produktu:
Baterie hodinková V379 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Alternativní značení: SR521SW / SR63 / SR521 / V379 / D379 / 618 / JA / 280-59 / SB-AC / SB-DC / RW327 / R379 / GP79 / 1191SO / LR521 / 379A / 379X / UC379 / 379LD / E379
Parametry:
| Výrobce: | VARTA |
| Napětí: | 1,55 V |
| Označení: | V379 |
| Označení IEC: | SR63 |
| Elektrochemický systém: | Primární stříbro |
| Kapacita: | 14 mAh |
| Rozměry: | průměr 5,8 mm, výška 2,15 mm |
| Hmotnost: | 0,23 g |
Parametry
Napětí baterie1,55V
Velikost baterieV379
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





