- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie hodinková V392 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Baterie hodinková V392 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie hodinková V392 (1,55V) stříbro-oxidová VARTASkladem 3 ks39 Kč/ ks32,23 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie hodinková V392 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Popis produktu:
Baterie hodinková V392 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Alternativní značení: SR41W / SR41 / SR736 / V392 / D392 / 247B / K / 280-13 / SB-B1 / RW47 / BS02 / B-SR41H / R392/2 / WL1 / 1135SO / G3 / GP92 / WS4 / TR41SW / SP392 / 392A / 392X / E392
Parametry:
| Výrobce: | VARTA |
| Napětí: | 1,55 V |
| Označení: | V392 |
| Označení IEC: | SR41 |
| Elektrochemický systém: | Primární stříbro |
| Kapacita: | 39 mAh |
| Rozměry: | průměr 7,9 mm, výška 3,6 mm |
| Hmotnost: | 0,69 g |
Parametry
VýrobceVARTA
Napětí baterie1,55V
Velikost baterieAG3
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





