- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie hodinková V394 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Baterie hodinková V394 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie hodinková V394 (1,55V) stříbro-oxidová VARTASkladem 9 ks45 Kč/ ks37,19 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie hodinková V394 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Popis produktu:
Baterie hodinková V394 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Alternativní značení: 394 / 380 / LR936 / AG9 / G9 / GP394 / V394 / SR936W / SR936SW / SR936 / SR45 / 394A / D394 / BS27 / RW33 / R394/27 / 280-17
Parametry:
| Výrobce: | VARTA |
| Napětí: | 1,55 V |
| Označení: | V394 |
| Označení IEC: | SR45 |
| Elektrochemický systém: | Primární stříbro |
| Kapacita: | 64 mAh |
| Rozměry: | průměr 9,5 mm, výška 3,6 mm |
| Hmotnost: | 1,04 g |
Parametry
Napětí baterie1,55V
Velikost baterieAG9
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





