- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Baterie hodinková V397 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Baterie hodinková V397 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Baterie hodinková V397 (1,55V) stříbro-oxidová VARTASkladem 7 ks25 Kč/ ks20,66 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Baterie hodinková V397 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Popis produktu:
Baterie hodinková V397 (1,55V) stříbro-oxidová VARTA
Alternativní značení: SR726SW / SR59 / SR726 / SB-AL / 280-28 / N / V397 / D397 / 607 / S726E / GP397 / AG2 / AG-2 / 397 / L726 / 397A / 397X / E397
Parametry:
| Výrobce: | VARTA |
| Napětí: | 1,55 V |
| Označení: | V397 |
| Označení IEC: | SR59 |
| Elektrochemický systém: | Primární stříbro |
| Kapacita: | 23 mAh |
| Rozměry: | průměr 7,9 mm, výška 2,6 mm |
| Hmotnost: | 0,5 g |
Parametry
Napětí baterie1,55V
Velikost baterieAG2
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





