- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- COB5/3 Svorkovnice 5 mm, třípólová 45°
COB5/3 Svorkovnice 5 mm, třípólová 45°
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
COB5/3 Svorkovnice 5 mm, třípólová 45°Skladem > 10 ks14 Kč/ ks11,57 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
COB5/3 Svorkovnice 5 mm, třípólová 45°
| maximální proud: | 24 A |
| maximální napětí: | 160 V |
| průřez vodiče: | 0,2 - 2,5 mm2 |
| rozteč: | 5 mm |
| počet pólů: | 3 |
| barva: | šedá |
| prostorová orientace: | úhlová |
| typ svorkovnice: | Šroubové |
Zboží zařazeno v kategoriích





