- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
- Úvod
- Akumulátory
- Pohonné akumulátory
- Letecké
- Gens ACE Soaring LiPo - 3S 1000mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 Plug
Gens ACE Soaring LiPo - 3S 1000mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 Plug
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Gens ACE Soaring LiPo - 3S 1000mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 PlugSkladem 1 ks369 Kč/ ks304,96 Kč bez DPH
Lithium-polymerový akumulátor Gens ace Soaring G-Tech LiPo - 3S 1000mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 Plug s maximálním vybíjecím proudem až 60C je určený pro menší RC modely letadel s rozpětím do cca 800 mm. Akumulátor je vybaven silovým konektorem XT60.
Akumulátory Gens Ace G-Tech
Renomovaná společnost Gens Ace přichází s novou řadou lithium-polymerových akumulátorů, jež nesou označení G-Tech. Jedná se novinku ze světa „chytrých akumulátorů“, která uživatelům přináší mnohem více pohodlí a bezpečí.
Akumulátory Gens Ace G-Tech jsou vybaveny patentovaným balančním konektorem, jenž obsahuje integrovaný mikročip. Na tomto mikročipu jsou uložena všechna důležitá data o daném akumulátoru, tzn. počet a uspořádání článků, kapacita nebo typ akumulátoru.
Prostřednictvím inteligentních nabíječů Gens Ace G-Tech můžete akumulátory řady G-Tech nabíjet či udržovat mnohem pohodlněji. Po připojení akumulátoru k nabíječi dojde k načtení všech potřebných informací, a nabíječ sám zvolí optimální parametry nabíjení.
Výsledkem je nejen mnohem pohodlnější práce s akumulátory z důvodu toho, že není třeba zadávat nabíjecí parametry ručně, ale především vyšší bezpečnost, protože možnost zadání chybných údajů ze strany uživatele je zcela vyloučena.
Vlastnosti:
- akumulátor je vybaven balančním konektorem s integrovaným mikročipem;
- automatické nastavení optimálních nabíjecích parametrů (ve spojení s nabíječi Gens Ace G-Tech);
- proces nabíjení probíhá s maximální bezpečností a šetrností k akumulátoru;
- technologie G-Tech zvyšuje životnost akumulátoru;
- maximální pohodlí;
- akumulátor lze nabíjet i běžnými nabíječi.
Technické informace
| Kapacita | 1000 mAh |
| Napětí | 11,1 V |
| Max. proudové zatížení | 30C (33 A) |
| Max. vybíjecí proud | 60C (66 A) |
| Hmotnost | 92 g |
| Rozměry | 71,5×35×17 mm |
| Typ servisního konektoru | G-Tech |
| Připojovací konektor | XT60 |
| Nabíjecí proud | 1–3C (doporučený), 5C (maximální) |





