- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory
- Pohonné akumulátory
- Letecké
- Gens ACE Soaring LiPo - 3S 2200mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 Plug
Gens ACE Soaring LiPo - 3S 2200mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 Plug
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Gens ACE Soaring LiPo - 3S 2200mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 PlugSkladem 2 ks598 Kč/ ks494,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gens ACE Soaring LiPo - 3S 2000mAh 11,1V 3S1P (30C) XT60 Plug s maximálním vybíjecím proudem až 60C je ideální pro použití v RC modelech letadel, multikoptérách, UAV a podobně.
LiPo baterie firmy Acepow Electronics patří díky dvanácti letům zkušeností a použitím nejnovějších materiálů, dodávaných výhradně z Japonska a Jižní Koreje, ke špičce mezi výrobci modelářských pohonných akumulátorů. O kvalitě výrobků svědčí i měsíční produkce všech typů baterií pohybující se mezi 30–40 tisíci kusů. Firma Acepow Electronics získala pro své výrobky prestižní certifikát kvality ISO 9001:2000, všechny její produkty mají certifikaci CE, UL, FCC a RoHS.
Technické informace
| Kapacita | 2200 mAh |
| Napětí | 11,1 V |
| Max. proudové zatížení | 30C (66 A) |
| Max. vybíjecí proud | 60C (132 A) |
| Hmotnost | 173 g |
| Rozměry | 106×34×21 mm |
| Typ servisního konektoru | JST-XHR |
| Připojovací konektor | XT60 |
| Nabíjecí proud | 1–3C (doporučený), 5C (maximální) |
Zboží zařazeno v kategoriích





