- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory
- Pohonné akumulátory
- Auto, lodní
- NiMH
- Gens Ace NiMH akumulátor 5000mAh 7,2V s konektorem Tamiya
Gens Ace NiMH akumulátor 5000mAh 7,2V s konektorem Tamiya
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Gens Ace NiMH akumulátor 5000mAh 7,2V s konektorem TamiyaNení skladem849 Kč/ ks701,65 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
NiMH akumulátor Gems Ace s konektorem Tamiya určený pro RC modely aut, lodí případně jiné vhodné aplikace.
Díky mnohaletým zkušenostem a využití nejkvalitnějším materiálů původem z Japonska a jižní Koreje patří akumulátory firmy Acepow Electronics k naprosté špičce. O kvalitě jejích výrobků svědčí měsíční produkce všech typů akumulátorů pohybující se v rozsahu 30–40 tisíci kusů. Společnost Acepow Electronics získala pro své výrobky prestižní certifikát kvality ISO9001 a ISO14001. Navíc všechny její produkty mají certifikaci CE, UL, FCC a RoHS .
Technické informace
| Použití | RC mody aut a lodí |
| Napětí | 7,2 V |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Počet článků | 6 |
| Rozměry | 142×48,5×25,5 mm |
| Hmotnost | 424 g |
| Max. nabíjecí proud | 1C (5 A) |
| Připojovací konektor | Tamiya |
Zboží zařazeno v kategoriích






