- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- IRF540 Tranzistor N-MOSFET THT
IRF540 Tranzistor N-MOSFET THT
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
IRF540 Tranzistor N-MOSFET THTSkladem 2 ks29 Kč/ ks23,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
IRF540 Tranzistor NPN-MOSFET THT pouzdro TO220AB,
NPN / bipolární / 100V / 33A / 140W
Datasheet:
IRF540 Bipolární tranzistor NPN-MOSFET 100V / 33A / 140W, THT provedení, pouzdro TO220AB
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | NPN |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | 100 V |
| Proud kolektoru: | 33 A |
| Výkonová ztráta: | 140 W |
| Pouzdro: | TO220AB |
| Kmitočet: | |
| Montáž: | THT |
Parametry
MontážTHT
Napětí kolektor-emitor100V
PouzdroTO220AB
Proud kolektoru33A
Typ tranzistoruNPN
Zboží zařazeno v kategoriích





