- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- IRF9540 Tranzistor P-MOSFET THT
IRF9540 Tranzistor P-MOSFET THT
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
IRF9540 Tranzistor P-MOSFET THTSkladem 2 ks29 Kč/ ks23,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
IRF9540 Tranzistor PNP-MOSFET THT pouzdro TO220AB,
PNP / bipolární / -100V / -13A / 150W
Datasheet:
IRF9540 Bipolární tranzistor PNP-MOSFET -100V / -13A / 150W, THT provedení, pouzdro TO220AB
Parametry:
| Výrobce: | --- |
| Typ tranzistoru: | PNP |
| Polarizace: | bipolární |
| Napětí kolektor-emitor: | -100 V |
| Proud kolektoru: | -13 A |
| Výkonová ztráta: | 150 W |
| Pouzdro: | TO220AB |
| Kmitočet: | |
| Montáž: | THT |
Parametry
MontážTHT
Napětí kolektor-emitor100V
PouzdroTO220AB
Proud kolektoru13A
Typ tranzistoruPNP
Zboží zařazeno v kategoriích





