- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Jazýčkové relé COSMO RELED1A 051 000 ( PRMA1A05 )
Jazýčkové relé COSMO RELED1A 051 000 ( PRMA1A05 )
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Jazýčkové relé COSMO RELED1A 051 000 ( PRMA1A05 )Skladem > 10 ks39 Kč/ ks32,23 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jazýčkové relé 5V DC, 1x spínací kontakt 1A / 200V DC, DIP pouzdro, montáž do PCB / patice
Datasheet: 9145
jazýčkové relé elektromagnetické miniaturní v DIP pouzdře určené pro montáž do PCB, případně patice
Parametry:
| Výrobce / označení | COSMO |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x spínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 5V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 1A / 200V DC |
| Odpor cívky: | 500 Ω |
| Proud cívky: | 10 mA |
| Příkon cívky: | 0,05 W |
| Čas přítahu: | 0,5 mS |
| Čas odpadu: | 0,2 mS |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max1A
Zatížitelnost kontaktů U max200V DC
Jmenovité napětí cívky5V DC
Konfigurace kontaktů1x spínací
Typ reléJazýčkové;Do PCB
Zboží zařazeno v kategoriích





