- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Jazýčkové relé SIL05-1A72-71L
Jazýčkové relé SIL05-1A72-71L
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Jazýčkové relé SIL05-1A72-71LSkladem 6 ks65 Kč/ ks53,72 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jazýčkové relé 5V DC, 1x spínací kontakt, 1.25A / 200V AC nebo 1.25A / 200V DC, 19.2 x 5.08 x 7.62mm, montáž do PCB
Datasheet: 7595
Jazýčkové relé elektromagnetické miniaturní v SIL pouzdře určené pro montáž do PCB
Parametry:
| Výrobce / označení | MEDER / SIL05-1A72-71L |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x spínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 5V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 1.25A / 200V AC nebo 1.25A / 200V DC |
| Odpor cívky: | 500 Ω |
| Proud cívky: | --- |
| Příkon cívky: | 50 mW |
| Čas přítahu: | --- |
| Čas odpadu: | --- |
| Rozměry: | 19.2 x 5.08 x 7.62 mm |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max1.25A
Zatížitelnost kontaktů U max200V DC;200V AC
Jmenovité napětí cívky5V DC
Konfigurace kontaktů1x spínací
Typ reléJazýčkové;Do PCB
Zboží zařazeno v kategoriích







