- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Měřicí technika a přístroje, příslušenství
- Klešťový multimetr DMM266-N
Klešťový multimetr DMM266-N
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Klešťový multimetr DMM266-NSkladem 1 ks215 Kč/ ks177,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Napájecí napětí | 9 V (6F22) |
| Rozměry | 237 x 88 x 37 mm |
| Hmotnost | 310 g |
| V souladu s | CE, EN61010-1 |
| Obsah balení | měřicí kabely, baterie, pouzdro |
| DC napětí | 600 V |
| AC napětí | 600 V |
| AC proud | 200 / 1000 A |
| Odpor | 200 / 20 k / 200 k / 2 MOhm |
| Test průchodnosti | Ano |
| Test diody | Ne |
| Funkce | DATA HOLD |
| Kategorie přepětí | CAT II 600 V |
| Rozevření kleští | 50 mm |
| Výrobce | FK technics |
Parametry
VýrobceUNI-T
Zboží zařazeno v kategoriích





