- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Akumulátory, Baterie, Nabíjení
- Knoflíková baterie CR 2354 3V lithiová Panasonic
Knoflíková baterie CR 2354 3V lithiová Panasonic
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Knoflíková baterie CR 2354 3V lithiová PanasonicSkladem 6 ks44 Kč/ ks36,36 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Knoflíková baterie CR 2354 3V lithiová Panasonic
( prodává se po 1ks, cena za 1 ks, průmyslové balení)
Popis produktu:
Knoflíková baterie CR 2354 3V lithiová Panasonic
( prodáváno po 1 ks, cena za 1 ks )
Parametry:
| Výrobce: | Panasonic |
| Napětí: | 3,0 V |
| Označení: | CR 2354 |
| Označení IEC: | --- |
| Elektrochemický systém: | Lithium |
| Kapacita: | 560 mAh |
| Rozměry: | průměr 23,0 mm, výška 5,4 mm |
| Hmotnost: | 6 g |
Parametry
Napětí baterie3V
Velikost baterieCR2354
Výběr Akumulátor / BaterieBaterie
Zboží zařazeno v kategoriích





