- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Kondenzátory
- Elektrolytické
- Axiální
- Kondenzátor elektrolytický SNAP-IN 220µF/400V 105°C, Ø30x46mm, RM10mm
Kondenzátor elektrolytický SNAP-IN 220µF/400V 105°C, Ø30x46mm, RM10mm
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Kondenzátor elektrolytický SNAP-IN 220µF/400V 105°C, Ø30x46mm, RM10mmSkladem 2 ks88 Kč/ ks72,73 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kondenzátor elektrolytický SNAP-IN 220µF/400V 105°C, Ø30x46mm, RM10mm
Kondenzátor elektrolytický SNAP-IN 220µF/400V 105°C, Ø30x46mm, RM10mm
Parametry:
| Typ kondenzátoru: | Elektrolytický |
| Kapacita kondenzátoru: | 220 µF |
| Napětí kondenzátoru: | 400V DC |
| Rozměry těla kondenzátoru: | Ø 30 x 46 mm |
| Rozteč vývodů (RM): | 10 mm |
| Pracovní teplota konden.: | 105 °C |
| Montáž: | THT |
| Provedení: | Radiální, SNAP-IN |
Zboží zařazeno v kategoriích





