- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Kondenzátory
- Elektrolytické
- THT
- Kondenzátor elektrolytický radiální 22uF/450V 105°C, Ø16x26mm, RM7.5mm
Kondenzátor elektrolytický radiální 22uF/450V 105°C, Ø16x26mm, RM7.5mm
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Kondenzátor elektrolytický radiální 22uF/450V 105°C, Ø16x26mm, RM7.5mmSkladem > 10 ks22 Kč/ ks18,18 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kondenzátor elektrolytický radiální 22uF/450V 105°C, Ø16x26mm, RM7.5mm
Kondenzátor elektrolytický radiální 22uF/450V 105°C, Ø16x26mm, RM7.5mm
Parametry:
| Typ kondenzátoru: | Elektrolytický |
| Kapacita kondenzátoru: | 22 uF |
| Napětí kondenzátoru: | 450V DC |
| Rozměry těla kondenzátoru: | Ø 16 x 26 mm |
| Rozteč vývodů (RM): | 5 mm |
| Pracovní teplota konden.: | 105 °C |
| Montáž: | THT |
| Provedení: | Radiální |
Parametry
MontážRadiální
Kapacita kondenzátoru22 µF
Napětí kondenzátoru450V DC
Pracovní teplota kondenzátoru105 °C
ProvedeníTHT
Rozměry těla kondenzátoruØ 16 x 26 mm
Rozteč vývodů (RM)7.5 mm
Typ kondenzátoruElektrolytický
Zboží zařazeno v kategoriích





