- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Kondenzátory
- Keramické
- Diskové
- Kondenzátor keramický 15pF/50V, NPO (C0G), RM5mm
Kondenzátor keramický 15pF/50V, NPO (C0G), RM5mm
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Kondenzátor keramický 15pF/50V, NPO (C0G), RM5mmSkladem > 10 ks2 Kč/ ks1,65 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kondenzátor keramický 15pF/50V, NPO (C0G), RM5mm
Kondenzátor keramický 15pF/50V, NPO (C0G), RM5mm
| Typ kondenzátoru: | Keramický |
| Druh kondenzátoru: | diskový |
| Kapacita kondenzátoru: | 15 pF |
| Napětí kondenzátoru: | 50V DC |
| Tolerance: | ±10% |
| Dielektrikum: | NPO (C0G) |
| Rozteč vývodů (RM): | 5 mm |
| Pracovní teplota: | -55... +125°C |
| Montáž: | THT |
Zboží zařazeno v kategoriích





