- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- LED 10mm žlutá 10000-12000mcd OSY5PAA131A
LED 10mm žlutá 10000-12000mcd OSY5PAA131A
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
LED 10mm žlutá 10000-12000mcd OSY5PAA131ASkladem 6 ks8 Kč/ ks6,61 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED 10mm žlutá 10000-12000mcd OSY5PAA131A
Parametry:
| Výrobce: | OptoSupply |
| Tvar LED diody: | Kulatá |
| Rozměr LED diody: | Ø 10 mm |
| Typ LED diody: | Jednobarevná |
| Barva LED diody: | Žlutá |
| Svítivost: | 10000-12000 mcd |
| Vlnová délka λd: | 590 nm |
| Proud LED diody: | 20 mA |
| Pracovní napětí LED diody: | 1.8-2.6 V (typ. 2.1) |
| Vyzařovací úhel: | 30º |
| Čelo LED diody: | Vypouklé |
| Barva pouzdra: | Čirá |
| Montáž LED diody: | THT |
| Rozteč vývodů: | 2.54 mm |
| Společná elektroda: | --- |
Parametry
Průměr10 mm
VýrobceOptoSupply
Barvažlutá
Zboží zařazeno v kategoriích





