- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- LED 7020 bílá 50-55lm OSW47020C1A
LED 7020 bílá 50-55lm OSW47020C1A
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
LED 7020 bílá 50-55lm OSW47020C1ASkladem > 10 ks7 Kč/ ks5,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED 7020 bílá 50-55lm OSW47020C1A
Parametry:
| Výrobce: | OptoSupply |
| Pouzdro: | 7020 |
| Rozměry: | 7 x 2 x 0.8 mm |
| Typ LED diody: | Jednobarevná |
| Barva LED diody: | Bílá |
| Svítivost: | 50-55 lm |
| Vlnová délka λd: | --- |
| Barevná teplota: | 5500-7000 K |
| Proud LED diody: | 75 mA |
| Pracovní napětí LED diody: | 5.8-7.2 V (typ.6) |
| Vyzařovací úhel: | 120º |
| Čelo LED diody: | Ploché |
| Barva čočky LED diody: | Difůzní, žlutá |
| Montáž LED diody: | SMD |
Parametry
VýrobceOptoSupply
Zboží zařazeno v kategoriích





