- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Měřicí technika a přístroje, příslušenství
- Panelový LCD teploměr BaseTech BT-80, -50 až +70 °C
Panelový LCD teploměr BaseTech BT-80, -50 až +70 °C
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Panelový LCD teploměr BaseTech BT-80, -50 až +70 °CSkladem 3 ks169 Kč/ ks139,67 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Typ (výrobce) | BT-80 |
|---|---|
| Hmotnost | 41 g |
| Měřicí funkce | Teplota |
| Montážní šířka | 56.5 mm |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější šířka | 63 mm |
| Kategorie produktu | Digitální panelový měřič |
| Rozsah měření univerzální (max.) | +70 °C |
| Technologie displeje | LCD |
| Rozsah měření univerzální (min.) | -50 °C |
| Barva | Černá |
| Montážní výška | 25.5 mm |
| Vnější délka | 19 mm |
Vybavení
- -50 až +70 °C
- Přesnost ± 1 °C
- Montážní rozměry 56,5 x 25,5 mm
- Přihrádka na baterie umístěná vpředu pro snadnou výměnu baterií
Rozsah dodávky
- Baterie
- Návod k obsluze
Zboží zařazeno v kategoriích





