- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Relé FINDER 45.91.7.048.0310
Relé FINDER 45.91.7.048.0310
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Relé FINDER 45.91.7.048.0310Skladem 9 ks169 Kč/ ks139,67 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Relé 48V DC, 1x spínací kontakt 16A / 250V AC, 40.7 x 28.5 x 12.5mm, montáž do PCB + připojení FAST-ON
Datasheet: 36987
Relé elektromagnetické průmyslové určené pro montáž do PCB + připojení FAST-ON
Relé vhodné pro elektrokotle například PROTHERM Rejnok a jiné
Parametry:
| Výrobce / označení | FINDER / 45.91.7.048.0310 |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x spínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 48V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 16A / 250V AC |
| Odpor cívky: | 6400 Ω |
| Proud cívky: | 7.5 mA |
| Rozměry: | 40.7 x 28.5 x 12.5 mm |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max16A
Zatížitelnost kontaktů U max250V AC
Jmenovité napětí cívky48V DC
Konfigurace kontaktů1x spínací
Typ reléDo PCB;Průmyslové;+ připojení FAST-ON
Zboží zařazeno v kategoriích





