- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Relé JZX-18FF 4CbDC24V1
Relé JZX-18FF 4CbDC24V1
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Relé JZX-18FF 4CbDC24V1Skladem 4 ks105 Kč/ ks86,78 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Relé 24V DC, 4x přepínací kontakt 5A / 250V AC, 28 x 35.5 x 21.5mm, montáž do patice
Datasheet: 1821
Relé elektromagnetické průmyslové určené pro montáž do patice
Parametry:
| Výrobce / označení | JZX-18FF 4CbDC24V1 |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 4x přepínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 24V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 5A / 250V AC |
| Odpor cívky: | 650 Ω |
| Proud cívky: | 37 mA |
| Rozměry: | 28 x 35.5 x 21.5 mm |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max5A
Zatížitelnost kontaktů U max250V AC
Jmenovité napětí cívky24V DC
Konfigurace kontaktů4x přepínací
Typ reléPrůmyslové;Pro montáž do patice
Zboží zařazeno v kategoriích





