- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Relé P-05
Relé P-05
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Relé P-05Skladem 4 ks49 Kč/ ks40,50 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Relé 5V DC, 2x přepínací kontakt 2A / 30V DC nebo 0.5A / 125V AC, 14 x 4.75 x 9mm, montáž do PCB / patice
Datasheet: 9846
Relé elektromagnetické miniaturní určené pro montáž do PCB, případně patice
Parametry:
| Výrobce / označení | --- |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 2x přepínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 5V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 2A / 30V DC nebo 0.5A / 125V AC |
| Odpor cívky: | 178 Ω |
| Proud cívky: | 28 mA |
| Příkon cívky: | 0,14 W |
| Čas přítahu: | 2 mS |
| Čas odpadu: | 1 mS |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max2A
Zatížitelnost kontaktů U max30V DC;125V AC
Jmenovité napětí cívky5V DC
Konfigurace kontaktů2x přepínací
Typ reléMiniaturní;Do PCB
Zboží zařazeno v kategoriích





