- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Relé RSM957-0111-85-S003
Relé RSM957-0111-85-S003
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Relé RSM957-0111-85-S003běžně na objednávku, termín sdělíme, aktuálně - 2 ks74 Kč/ ks61,16 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Relé 3V DC, 1x přepínací kontakt, 2A / 120V AC nebo 2A / 24V DC, 12.6 x 10 x 7.8mm, montáž do PCB
Datasheet: 42438
Relé elektromagnetické subminiaturní určené pro montáž do PCB
Parametry:
| Výrobce / označení | RELPOL / RSM957-0111-85-S003 |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x přepínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 3V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 2A / 120V AC nebo 2A / 24V DC |
| Odpor cívky: | 60 Ω |
| Proud cívky: | --- |
| Příkon cívky: | 150 mW |
| Čas přítahu: | 5 mS |
| Čas odpadu: | 5 mS |
| Rozměry: | 12.6 x 10 x 7.8 mm |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max2A
Zatížitelnost kontaktů U max24V DC;120V AC
Jmenovité napětí cívky3V DC
Konfigurace kontaktů1x přepínací
Typ reléSubminiaturní;Do PCB
Zboží zařazeno v kategoriích





