- RC MODELY
- VÝPRODEJ
- MODELY
- ELEKTRO (kamenná prodejna zrušená)
Novinky
15.04.2026
Maketová tykadla - zahájená výroba
Podařilo se nám dát do prodeje nový výrobek, po kterém byla již dlouho poptávka - maketová tykadla v měřítku 1:14. Tykadla jsou -jako jejich předloha-...
číst celé
25.08.2024
Uzavření oddělení ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK
Po více jak 33letech jsme uzavřeli kamennou prodejnu ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK. Mírně redukovaný sortimentem však i nadále můžete objednat prostřednict...
číst celé
21.05.2024
LA6 - ovládání světel pro kamion NOVINKA
Nový modul LA6, což je jednodušší a levnější varianta LA10 byla naskladněna a je k dodání.
Podrobnosi zde: https://www.shobby.cz/la6
číst celé
- Úvod
- Elektronické součástky
- Relé RT114024
Relé RT114024
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Relé RT114024běžně jen na objednávku - cca do 12dní, aktuálně -79 Kč/ ks65,29 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Relé 24V DC, 1x přepínací kontakt, 12A / 250V AC nebo 12A / 24V DC, 29 x 15.7 x 12.7mm, montáž do PCB
Datasheet: 38067
Relé elektromagnetické miniaturní určené pro montáž do PCB
Parametry:
| Výrobce / označení | TE Connectivity / RT114024 |
| Typ relé: | Elektromagnetické |
| Konfigurace kontaktů: | 1x přepínací |
| Jmenovité napětí cívky: | 24V DC |
| Zatížitelnost kontaktů: | 12A / 250V AC nebo 12A / 24V DC |
| Odpor cívky: | 1440 Ω |
| Proud cívky: | 16.7 mA |
| Příkon cívky: | 400 mW |
| Čas přítahu: | 7 mS |
| Čas odpadu: | 3 mS |
| Rozměry: | 29 x 15.7 x 12.7 mm |
Parametry
Zatížitelnost kontaktů I max12A
Zatížitelnost kontaktů U max24V DC;250V AC
Jmenovité napětí cívky24V DC
Konfigurace kontaktů1x přepínací
Typ reléMiniaturní;Do PCB
Zboží zařazeno v kategoriích








